Neuvěřitelný monitor MSI Prestige PS341WU

Monitor MSI Prestige PS341WU je specialitkou pro profíky. Zaměřuje se na fotografy, video editory, grafiky a všechny další, kteří si potrpí na kvalitní obraz, potřebují vidět přesné barvy a milují IPS monitory. Příjemně potěší i naprosto vychytané designové provedení a tenké rámečky.

Na ergonomii záleží

Pro profíky, kteří tráví před monitorem dlouhé hodiny, je ergonomie extrémně důležitá. Proto lze MSI Prestige monitor přizpůsobit. Nastavíte si náklon i výšku, aby se vám i dlouhé hodiny pracovalo pohodlně. MSI tímto modelem cílí na web developery, designéry, architekty, fotografy a mnoho dalších povolání.

Naučte se multitasking

5K2K WUHD displej s rozlišením 5120 x 2160 vám dává obrovskou porci prostoru. Vlastně můžete mít jedno plné okno ve 4K a vedle něj ještě otevřený další program. Díky tomu zažijete opravdový multitasking a rozhodně k tomu nebudete potřebovat více monitorů.

Zažijte dokonalé barvy díky HDR

Užijte si obrázky jako živé. Monitor má dokonalý kontrast mezi nejjasnějším a nejtmavším místem, všechny zobrazované plochy jsou tedy jako živé. DCI-P3 (Digital Cinema Initiative Color Standard) navíc přináší plné spektrum barev, což ocení zejména grafici.

Design vás dostane

Jste-li tvůrčí, jistě si potrpíte na designové prvky. Proč si jeden takový nepostavit na stůl? Monitor MSI Prestige je dokonalým dílem, podívejte se na něj zezadu! Je inspirován inkoustovou malbou, kruh a zakřivená linie vypadají minimalisticky a velmi elegantně.

Obrazové specifikace
poměr stran:
21:9
kontrast:
3000:1
jas:
400 cd/m2
doba odezvy:
1 ms
úhly pohledu:
178°/178°
Funkce
náklon - Tilt:
ano
horizontální otočení (Swivel):
ano
zdvih (Lift):
ano
vertikální rotace (Pivot):
ne
VESA Mount:
ano
vestavěné reproduktory:
ne
Komunikační rozraní
USB rozbočovač:
ano
Fyzikální parametry
hmotnost:
8,20 kg
rozměry:
817,1 x 500,7 x 260,4 mm