Vidět znamená uvěřit

HUAWEI MateBook 13 s 13palcovým displejem FullView1 přináší zcela pohlcující vizuální zážitek. 88% poměr obrazovky k tělu1 vám umožní vidět více i vám usnadní celodenní práci.

HUAWEI MateBook 13 AMD FullView Display

Krásný na první pohled

HUAWEI MateBook 13 nabízí 2K displej (rozlišení 2 160x1 440) se 100% věrností sRGB barev který zobrazí veškeré vizuální prvky jasně, živě a v plných detailech. Poměr stran 3:2 je ideální pro čtení i psaní a jas 300 nitů zajišťuje kvalitní zobrazení i za zhoršených světelných podmínek.

HUAWEI MateBook 13 AMD 2K screen

Tělo & Duše

Lehký (1,31 kg2), ale robustní notebook HUAWEI MateBook 13 je navržený pro optimální přenositelnost. Tenký 14,9 mm kovový rám4 je pečlivě řemeslně zpracován s diamantově seříznutým okrajem a dává notebooku moderní,3 luxusní vzhled a dojem. Výkonný a přitom elegantní stroj.

Poznej sílu

Poháněn AMD Ryzen 5 3500U procesorem se 4-mi jádry a 8-mi výpočetními vlákny dosahuje HUAWEI MateBook 13 na měření multi-core o 12%5 vyššího výkonu než předchůdce.

HUAWEI MateBook 13 AMD Ryzen 5 3500U processor

Průlomový výkon

HUAWEI MateBook 13, vybavený vysokorychlostním SSD PCIe NVMe a dvoukanálovými DDR4 pměťovými moduly, nabízí pětkrát6 vyšší rychlost čtení a třikrát6 vyšší kapacitu zápisu než notebooky vybavené obyčejnými SATA SSD. Maximální rychlost čtení a zápisu byla vylepšena o více než 50%7 ve srovnání s návrhem jednokanálové paměti, čímž se dramaticky zkrátily čekací doby při spuštění programů nebo ukládání a čtení dat. Vyjádřete svou kreativitu bez čekání.

HUAWEI Matebook 13 AMD PCIe NVMe SSD &dual-channel architecture DDR4 RAM

Uživejte si déle

Velká baterie 41,8 Wh (typická kapacita)8 udržuje notebook déle nabitý. Za 30 minut9 může být baterie nabitá na 50%. Dejte si pauzu na kávu a pokračujte ve své práci.

HUAWEI MateBook 13 AMD Large battery

Rychlé odvádění tepla

Nová konstrukce ventilátoru Shark Fin 2.0 od společnosti HUAWEI dokáže odvádět teplo rychleji než kdykoli dříve díky použití dvou ventilátorů. Zrychlení o 25%10 oproti normálním ventilátorům zlepšuje průtok vzduchu, čímž zajišťuje rychlé a tiché chlazení počítače, a s tím i lepší pracovní zážitek. Tato nová technologie znamená, že váš pracovní proces bude nepřerušovaný a plynulý i při několika spuštěných programech.

Huawei Share

Jediným jednoduchým klepnutím se váš smartphone a Huawei MateBook promění v „JEDINÉ“ super zařízení i bez připojení k internetu. Na vašem notebooku se objeví obrazovka telefonu, která vám umožní přetahovat a upravovat soubory mezi nimi, zatímco kolegům v telefonu můžete posílat zprávy pomocí notebookové klávesnice a myši. Tato spolupráce na více obrazovkách11 je funkcí Huawei Share, která usnadňuje život a práci.
Další informace o Huawei Share >

HUAWEI MateBook 13 AMD Huawei Share

Odemkni notebook jediným tlačítkem

Čtečka otisku prstů zabudovaná v zapínacím tlačítku HUAWEI MateBooku 13 vám umožní zapnutí a rychlé přihlášení jedním stiknutím.12 Bezpečné, rychlé a uživatelsky přívětivé.

HUAWEI MateBook 13 AMD fingerprint button HUAWEI MateBook 13 AMD fingerprint button HUAWEI MateBook 13 AMD fingerprint button HUAWEI MateBook 13 AMD fingerprint button

Univerzální kapesní nabíječka

HUAWEI MateBook 13 balení obsahuje 65 W USB-C nabíječku, která u vybraných telefonů HUAWEI podporuje i funkci HUAWEI SuperCharge.13 Rychlá, ekologická a přenosná.

HUAWEI Matebook 13 AMD Quick Charge

Poslouchejte srdcem

HUAWEI MateBook 13 disponuje působivým zvukem Atmos®*14, který nabízí úžasný poslech dechberoucího, podmanivého zvuku, který vás zcela obklopuje. Díky dynamickému zvuku s mimořádnou sytostí a hloubkou tónů proudí prostorem a vy máte pocit, že jste uprostřed dění.

HUAWEI MateBook 13 AMD Sound effect Dolby Atmos
HUAWEI MateBook 13 AMD Sound effect Dolby Atmos HUAWEI MateBook 13 AMD Sound effect Dolby Atmos

Šetrný k očím

Nejmodernější obrazovka HUAWEI MateBook 13 může snížit modré světlo škodlivé pro vaše oči.15 Jednoduše vyberte Eye Comfort Mode a automaticky upravte vyvážení bílé a barevný tón pro ochranu sítnice. Můžete pracovat nebo se věnovat zábavě v optimálním pohodlí tak dlouho, jak budete chtít.

HUAWEI Matebook 13 AMD eye comfort mode
HUAWEI Matebook 13 AMD eye comfort mode
HUAWEI Matebook 13 AMD eye comfort mode
 1. Displej FullView vyjadřuje poměr obrazovky k tělu notebooku. Metoda výpočtu poměru obrazovky k tělu: plocha AA / oblast TP vpředu.
 2. Data pocházejí z laboratoří HUAWEI. Hmotnost notebooku s integrovanou grafickou kartou je asi 1,31 kg. Skutečná hmotnost produktu se může lišit v závislosti na konfiguraci produktu, výrobních postupech a metodách výpočtu.
 3. Data pocházejí z laboratoří Huawei. Tloušťka nezahrnuje podložky na vnější rohy notebooku. Skutečná tloušťka produktu se může lišit.
 4. LCD kryt, horní kryt, spodní kryt a boční kryty (kde jsou umístěné porty) jsou vyrobené z kovových materiálů. Pohyblivá část mezi tělem a displejem zařízení je vyrobená z nekovových materiálů.
 5. Data pocházejí z AMD ve srovnání s procesorem AMD Ryzen 5 2500U. Skutečné použití produktu se může lišit.
 6. Data pocházejí z laboratoří Huawei. Porovnání rychlosti čtení a zápisu používá nepřetržitá testovací data pro čtení a zápis. Skutečné použití produktu se může lišit.
 7. Data pocházejí z laboratoří Huawei. Výsledek testu se může lišit v závislosti na testovacím prostředí, testovacím softwaru a testovacích podmínkách.
 8. Data pocházejí z laboratoří Huawei.
 9. Údaje o nabíjení pocházejí z laboratorních testů společnosti Huawei prováděných v prostředí s okolní teplotou 25 °C a hladinou vlhkosti mezi 45% a 80%. Zařízení bylo nabíjeno v režimu spánku nebo vypnuto.
 10. Data pocházejí z testů provedených v laboratořích Huawei na HUAWEI MateBook 13.
 11. Huawei Share podporuje spolupráci na více obrazovkách mezi chytrým telefonem Huawei a HUAWEI MateBook. Tato funkce vyžaduje specifické operační systémy, podmínky zařízení a další jiná kritéria. Další informace naleznete na adrese
  https://consumer.huawei.com/en/support/huaweisharewelcome/
 12. K dispozici pouze na HUAWEI MateBook 13 se všemi nainstalovanými potřebnými ovladači.
 13. Nabíječka 65 W je kompatibilní s následujícími telefony HUAWEI SuperCharge: HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40, HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate 30, HUAWEI X30, HUAWEI Xs, HUAWEI Mate X, HUAW 5, HUAW 5 Pro. Huawei plánuje tento seznam brzy aktualizovat. Skutečný výkon nabíjení se může v závislosti na telefonním systému lišit. Aktualizujte svůj telefon na nejnovější verzi a získejte nejlepší možnosti nabíjení. Nabíječka 65 W podporuje mnoho standardů včetně 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 2A, 15V / 3A, 20V / 3,25A. Skutečný výstup se liší v závislosti na zařízení.
 14. Dolby Atmos® lze vyzkoušet se sluchátky.
 15. K dispozici pouze na HUAWEI MateBook 13 s PC Manager verzí 9.1 nebo novější.Všechny potřebné ovladače jsou již nainstalovány. Skutečné účinky redukce modrého světla se mohou lišit v důsledku rozdílů vlnových délek mezi světelnými zdroji. Nemedicínské zařízení neposkytuje žádné ošetření.
Procesor
základní typ:
AMD Ryzen 
typ:
AMD Ryzen 5 3500U with 4-core
frekvence:
1,60 GHz
maximální TurboBoost frekvence:
4,20 GHz
memory controller:
2666 MHz
sběrnice:
6MB
Paměť
velikost:
8 GB 
frekvence:
2400 MHz
maximální velikost:
8 GB
Pevný disk
typ:
SSD 
kapacita:
512 GB 
Grafika
typ:
AMD Radeon Vega 8
digitální výstup:
HDMI
Displej
velikost displeje:
13,3" 
nativní rozlišení:
2160 x 1440 px
poměr stran:
3:2
typ:
IPS, AntiGlare, 300nitů
touchscreen:
ne
Datové mechaniky
optická mechanika:
ne
Polohovací zařízení
TouchPad:
ano
podsvícení klávesnice:
ano
klávesnice s numerickou částí:
ne
Rozhraní
Wi-Fi:
802.11a/b/g/n/ac
WWAN:
ne 
Bluetooth:
ano
počet portů USB-C:
2x (Thunderbolt 3)
NFC:
ne
Zvuková karta
typ:
integrovaná
combo jack:
ano
vestavěné reproduktory:
2x
Jiné
vestavěná webkamera:
1MP
čtečka otisků prstů:
ano
čtečka paměťových karet:
ne
Baterie
typ baterie:
41,8 Wh
maximální výdrž baterie udávaná výrobcem:
až 9,5 hodin
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
1,31 kg
rozměry:
286 x 211 x 14,9 mm
Operační systém
operační systém:
Windows 10 Home
Záruka
typ záruky výrobce:
CarryIn/Depot 
MS Office 2019 pro domácnosti - krabicová licence

MS Office 2019 pro domácnosti - krabicová licence

Krabicová licence - MS Office 2019 pro domácnosti - Office, Excel, PowerPoint, OneNote

MS Office 2019 pro domácnosti All Lng - elektronická licence

MS Office 2019 pro domácnosti All Lng - elektronická licence

Elektronická licence - MS Office 2019 pro domácnosti - Office, Excel, PowerPoint, OneNote

MS Office 2019 pro podnikatele All Lng - elektronická licence

MS Office 2019 pro podnikatele All Lng - elektronická licence

Elektronická licence - MS Office 2019 pro podnikatele - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access a Publisher

MS Office 2019 pro podnikatele CZ - krabice

MS Office 2019 pro podnikatele CZ - krabice

Krabicová licence - MS Office 2019 pro podnikatele - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access a Publisher

HUAWEI Mate Dock 2 bílý

HUAWEI Mate Dock 2 bílý

USB C -> HDMI, VGA, USB C (F), USB

Pouzdro Huawei Leather

Pouzdro Huawei Leather

Kožené pouzdro pro notebooky do velikosti 14"