Technologie GaN umožňuje vysoké příkony pro nabíjení větších zařízení s menším tvarovým faktorem, ideální pro porty Travel.45W a 18W nabíjení notebooků USB-C a rychle nabíjených iPhone 8 nebo novějších.
Nabíječka je dodávána s technologií Intelligent Power Sharing Technology, která umožňuje nabíječce snímat, kdy je každý port v provozu, a nasměrovat buď plný výkon k nabíjení jednoho velkého zařízení nebo rozdělení energie na dva porty (nabíjení velkého zařízení na 45 W a malého zařízení na 18 W ).
Pokud se nabíječka používá výhradně k nabíjení jednoho zařízení USB-C, nabíjí se až 60 W.

Případy užití
1. Majitelé zařízení, kteří vedou technologicky způsobilý životní styl a hledají rychlou, ale podstatnou podporu
2. Uživatelé MacBook a MacBook Air, kteří chtějí současně nabíjet svůj notebook a iPhone nebo jiné zařízení
3. Více majitelů zařízení, kteří chtějí nabíjet smartphone nebo notebook USB-C, spolu s druhým telefonem, tabletem nebo jiným zařízením
4. Majitelé MacBook Pro hledající malou, ale výkonnou nabíječku, ideální pro cestování

Technické specifikace
• Celkem 63W Max1x 45W napájení USB-C (max. 60 W při použití pouze jednoho portu) 1x 18W napájení USB-C

Balení obsahuje
• Duální nástěnná nabíječka USB-C GaN 63 W (45 W + 18 W)

Výhody produktu
• Technologie GaN (nitrid gallia) poskytuje výkonné nabíjení ve vysokém výkonu pomocí menšího faktoru - nabízí pohodlné a přenosnější řešení pro nabíjení notebooků a tabletů doma, v práci nebo na cestách.
• Inteligentní sdílení energie poskytuje nejúčinnější nabíjení jednomu velkému zařízení nebo kterémukoli jinému zařízení snímáním, kdy je každý port používán, a podle toho nasměruje optimální energii. Tato nabíječka je dostatečně výkonná pro nabíjení notebooku a dostatečně chytrá, aby mohla čerpat správné množství energie pro nabíjení každého zařízení.
• Duální USB-C porty s Powe Delivery nabíjí současně dvě zařízení: 45 W port nabíjí MacBook, zatímco 18 W port dokáže rychle nabíjet iPhone 8 nebo novější z 0-50% za 30 minut * při optimální rychlosti.
• Při nabíjení jednoho velkého zařízení, například notebooku, poskytuje nabíječka až 60 W energie.
• 2-letá záruka na produkt přidávají klid.