Technické specifikace
Typ výrobku: Brašna na notebook
Kompatibilita notebooku: 14"
Barva: Black with HD Screen print logo
Další přihrádky: Power banka
Funkce: Vodotěsný, pěnové vycpávky, polstrovaná držadla, podložený popruh přes rameno, smyčka pro připnutí vozíku
Popruh pro nošení: Připínací popruh, držadlo pro pohodlné nošení na horní straně, popruh
Rozměry (ŠxHxV): 37.1 cm x 11.2 cm x 27.9 cm
Váha: 712 g

Ekologická ochrana před nárazy pro váš notebook
Buďte šetrní k životnímu prostředí pomocí kufříku Dell Pro 14 (PO1420C) vyrobeného v rámci ekologičtějšího barvícího procesu, při němž vzniká o 90% méně odpadní vody, o 62% méně emisí CO2 a spotřebuje se o 29% méně energie než při tradičních barvících postupech. Vystýlka z pěny EVA navíc zajistí odolnost proti nárazům a jednoduchý způsob, jak ochránit notebook.

Odolný kryt uchová příslušenství v suchu
Notebook a důležité dokumenty zůstanou v suchu i za deštivého, bouřlivého počasí díky kufříku, který je pokryt vodotěsným ochranným materiálem vyrobeným z recyklovaných čelních skel automobilů.

Zůstaňte produktivní i na cestách
Notebook můžete na cestách nabíjet uvnitř kufříku, jednoduše protáhněte kabel do vyhrazené kapsy pro přenosnou nabíječku (prodává se samostatně). Dorazíte tak do cíle s nabitým notebookem, připraveni pokračovat v práci.

Nízká hmotnost a pohodlné nošení třemi různými způsoby
Když vyrážíte do práce nebo na cesty, uchopte tento lehký kufřík za horní polstrované rukojeti. Pokud chcete mít volné ruce, přehoďte přes rameno odnímatelný, nastavitelný protiskluzový polstrovaný popruh. Při cestování s kufrem na kolečkách můžete jednoduše připevnit kufřík na kufr popruhem na zavazadlo na kolečkách a zamířit k letadlu, autobusu nebo vlaku.

Všechny kancelářské potřeby na dosah ruky
Hlavní úložný prostor kufříku umožňuje udržovat uspořádané důležité dokumenty a každodenní spotřební materiál. Na cestách můžete vložit klíče, mince a jiné malé nezbytnosti do předního zapínacího oddílu s kapsami.

Zvyšte svou viditelnost v době, kdy bývá méně světla
Během ranního a večerního dojíždění do práce vás motoristé lépe uvidí díky reflexním prvkům na kufříku Dell Pro 14 (PO1420C).

Vhodný pro většinu notebooků o velikosti až 14"
Do kufříku Dell Pro 14 (PO1420C) s vystýlkou proti poškrábání můžete uložit většinu notebooků Dell o velikosti až 14" a zajistit jim maximální ochranu všude, kam vás pracovní povinnosti zavedou.