Klávesnice Acer Nitro s anti-ghostingem

Herní klávesnice je povinnou součástí výbavy každého hráče. Oproti těm standardním reaguje mnohem rychleji, vydrží toho více a má spoustu tlačítek, která si můžete přizpůsobit. Navíc doplňuje herní sestavu i vizuálně, je totiž podsvícená. V tomto konkrétním případě třízónově.

Díky anti-ghostingu nepřijdete o žádné stisknutí

V hrách část rozhodují daleko menší časové jednotky než sekundy. Zuřivě klikáte myší a klávesy mačkáte rychle za sebou. Klávesnice, která podporuje anti-ghosting vám to umožní, dokáže zachytit stisk několika kláves současně. Acer Nitro to zvládá až pro 19 kláves současně.

Skvělá membránová technologie

Membránová technologie využívá gumovou membránu, kterou jsou spojené jednotlivé klávesy. Dá se používat i v extrémních podmínkách, metoda je totiž velmi odolná proti zanesení nečistot. Další její výhodou je vysoká životnost, membránové klávesnice běžně zvládnou 10 – 20 milionů úhozů.

Zářivé barvy, které dlouho vydrží

Acer Nitro je krásně podsvícená, podsvícení je rozděleno do tří úrovní. Krásně barevná bude i po dlouhých měsících a letech používání. Má totiž speciální UV povrchovou úpravu, která chrání proti vyblednutí. Nemusíte si tedy dělat starosti, pokud ji máte na stole, kde na ni denně svítí sluníčko.