Myš Lenovo Legion M500 RGB

Part number: GY50T26467

Dobří hráči vědí, že nejdůležitější část jejich periferního arzenálu je přesná a citlivá myš. S ergonomicky strukturovanými úchyty neztratíte správný úchop. Se senzorem Pixart PMW 3389, který dosahuje citlivosti 16.000 dpi, a snímá až 400 IPS a mikro spínači značky OMRON®, budou zásahy přistávat tam, kam chcete.

Cena bez DPH: 995 Kč
Cena s DPH: 1 204 Kč
skladem (centrální sklad)
záruka: 24 měsíců /

Herní myš Legion M500

Už nikdy nevynechte žádnou herní seanci kvůli bolavému zapěstí. Tato myš nejen že byla vytvořena za účelem dokonalého výkonu i pro nejnáročnější hráče, ale navíc má skvělý ergonomický design. Vaše ruka tedy bude v absolutně přirozené poloze. Vychutnejte si přesnost sensoru Pixart PMW 3389, který má citlivost až 16000 DPI, samozřejmě nastavitelnou přímo tlačítkem na myši. Myš navíc disponuje překrásným 3zónovým RGB podsvícením.

Pohodlná a dokonale vytvarovaná

Boční okraje myši jsou pogumované, což v kombinaci s ergonomickým designem zajístí perfektní kontrolu nad myší, přesnost a zdraví Vaší ruky i zápěstí.

Žádné kompromisy

Kromě již zmíněné ergonomie je myš vybavena nejnovějšími technologiemi, například spínači Omron Micro, které vydrží až 50 milionů kliknutí. Také zvládne zrychlení až 50G/400 IPS, polling rate činí 1000Hz a samozřejmostí je i extra odolný opletený kabel.

Další vychytané funkce

Přizpůsobte si myš zcela dle Vašeho gusta s 3zónovým RGB podsvícením, upravte si váhu pomocí 10g závaží a nastavte DPI přímo tlačítkem na myši. Přímo do ní lze uložit až tři různé profily.