Sluchátka HP Pavilion Gaming 400 černá

Part number: 4BX31AA#ABB

Herní kabelová sluchátka se sklápěcím mikrofonem nabízejí dokonalý zvukový zážitek s luxusními výškami a hlubokými basy.

Cena bez DPH: 536 Kč
Cena s DPH: 648 Kč
skladem (centrální sklad)
záruka: 24 měsíců / 12 měsíců

Herní headset HP Pavilion Gaming Headset 400 na první pohled zaujme svým atraktivním vzhledem, který sází na líbivou kombinaci jasně zelené a černé barvy. Sluchátka díky této barevné kombinaci vypadají opravdu stylově a budou skvěle doplňovat každý herní počítač či konzoli. Využít je však lze samozřejmě i kdekoliv jinde, fungovat budou v podstatě s jakýmkoliv přístrojem vybaveným kombinovaným 3,5mm audio jackem.

Promyšlená konstrukce

Sluchátka jsou velmi komfortní i při dlouhém nošení, neboť jsou vybavena polstrováním nejen náušníků, ale také horní části, která je neustále v kontaktu s hlavou. Ani při dlouhých herních seancích tak nebudete cítit nepříjemný tlak a budete se moci plně soustředit na hru. Potěší také fakt, že výrobce umístil přímo na kabel ovládání hlasitosti s možností deaktivace mikrofonu. Když tedy například někdo nečekaně vejde do místnosti, nebudete muset přerušovat hru a pouze jedním stiskem tlačítka dočasně vypnete mikrofon. Ten je mimochodem umístěn na otočném čepu a lze ho tak nastavit přesně dle vašich potřeb.