Office 2019 pro domácnosti CZ

Part number: 79G-05146

Krabicová licence - MS Office 2019 pro domácnosti - Office, Excel, PowerPoint, OneNote

Cena bez DPH: 2 723 Kč
Cena s DPH: 3 295 Kč
skladem
záruka: 24 měsíců /

Kdo nestojí o verzi Office 365 s předplatným, ten by si měl pořídit Microsoft Office 2019 pro domácnosti, aby si mohl užívat všechny nejmodernější funkce. Získáte Word, Excel, PowerPoint, OneNote.

Příjemně vás překvapí třeba PowerPoint

Všechny aplikace dostaly svá vylepšení, za zmínku ale určitě stojí novinky v PowerPointu. V Office 2019 si konečně užijete funkci Morph, která umožňuje vytvářet mnohem hezčí přechody a animace mezi snímky. Zároveň je pak možné celou prezentaci vyexportovat jako video ve vysoké kvalitě 4K.

Zaměřte se jenom na svou práci

Focus mód je novinkou, která vám má pomoci lépe se zaměřit na výkon své práce. Skryje všechno ostatní, co nepotřebujete, a vy se díky tomu budete více soustředit. Focus mód je k dispozici ve Wordu. I další aplikace však přináší vylepšení, která vám pomohou zaměřit se na to důležité – zmínit lze třeba kartičky s přehledem toho nejdůležitějšího v Outlooku.

Konečně si vyhrajete se stylusem

Dotykových zařízení přibývá, už dávno neslouží jen k zábavě, najdete pro ně i pracovní využití. Právě proto se Microsoft zaměřil na lepší používání balíčku Office 2019 na dotykových zařízeních. Se stylusem si teď více vyhrajete, ovládání aplikací dotykem je celkově lepší.