Apple iPad Air (2020) 64GB růžový

Part number: MYFP2FD/A

Apple A14 Bionic / 4GB RAM / 64GB / 10,9" 2360 x 1640px / Wi-Fi / kamera 12 Mpix + webkamera 7 Mpix / TouchID / iPadOS 14

Cena bez DPH: 14 378 Kč
Cena s DPH: 17 397 Kč
na objednávku
záruka: 24 měsíců / 12 měsíců

Výkonný. Barevný. Úžasný.
iPad Air umí víc než počítač. Je intuitivnější, kouzelnější a díky novým funkcím a možnostem ještě všestrannější než dřív.

Tvůj přenosný ateliér.
Čip A14 Bionic má spoustu síly na všechny tvoje nápady. Natáčej 4K videa a upravuj je přímo na iPadu Air. Kresli a ilustruj Apple Pencilem druhé generace s dynamickými štětci a jemným stínováním. Dokonalejší grafika a větší výkon čipu A14 Bionic ve strojovém učení otvírají nové tvůrčí možnosti i při úpravách fotek, tvorbě muziky a dalších činnostech.

S tímhle zápisníkem budeš mít hlavu plnou nápadů.
Apple Pencilem si můžeš snadno dělat poznámky, zachycovat nápady, anotovat snímky obrazovky nebo třeba e-maily. A v iPadOS 14 dokonce převádět náčrtky od ruky na pravidelné tvary.

Samá práce. Samá zábava.
Díky všestrannosti iPadu Air můžeš pracovat přesně tak, jak ti to vyhovuje. Piš na Smart Keyboard Foliu nebo připoj Magic Keyboard s příjemnou klávesnicí a trackpadem.1 Hodí se na všechno, co potřebuješ – třeba vyřizování e-mailů. I na všechno, co tě baví – třeba psaní povídek. iPad Air s baterií na celý den2 vydrží pracovat tak dlouho, jak je potřeba.

Pracuj. Uč se. Bav se.
Na iPadu Air snadno udržíš spojení přes Wi-Fi. Zavoláš si přes FaceTime, připojíš se k videokonferenci nebo odkudkoli rozděláš skupinový projekt s přáteli nebo spolužáky. Vyspělé kamery a mikrofony snímají tváře i hlasy naprosto čistě. iPad Air má superrychlé rozhraní Wi-Fi 6.

Vyhraj si.
Ohromný grafický výkon čipu A14 Bionic a fantastický displej iPadu Air tě dokonale vtáhnou do děje. Sleduj filmy na nádherném Liquid Retina displeji s širokým barevným gamutem P3 a poslouchej muziku z kvalitních reproduktorů se stereem na šířku. Nebo se ponoř do her s grafikou jako na konzolích. Můžeš dokonce připojit herní ovladač.

Tohle všechno získáš s iPadem Air.
Rychlé, pohodlné a bezpečné ověřování pomocí Touch ID integrovaného do horního tlačítka. Čip A14 Bionic s CPU rychlejším o 40 %, grafikou rychlejší o 30 % a Neural Enginem další generace se strojovým učením rychlejším o 70 %. 10,9palcový Liquid Retina displej přes celou plochu s True Tone, širokým barevným gamutem P3 a antireflexní vrstvou.

Psaní poznámek, vkládání anotací nebo malování Apple Pencilem druhé generace. 12MP zadní fotoaparát s technologií Focus Pixels a 7MP fotoaparát FaceTime HD pro videohovory ve vysoké kvalitě.

USB-C na rychlé připojování fotoaparátů nebo displejů a spousty dalšího. Až o 60 % rychlejší připojení k internetu přes Wi-Fi 6.

Životní prostředí
Hlásíme se k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu celého jejich životního cyklu. Tělo iPadu Air je vyrobené ze 100% recyklovaného hliníku, pájka hlavní logické desky je ze 100% recyklovaného cínu, v reproduktorech se používají 100% recyklované vzácné nerosty a veškerá dřevěná vlákna v obalech jsou recyklovaná nebo pocházejí ze zodpovědně udržovaných lesů.

Procesor
typ:
Apple A14 Bionic s 64bitovou architekturou
frekvence:
2,99 GHz
Paměť
velikost:
4 GB
Uložiště
velikost:
64 GB 
Grafika
grafický chip:
integrovaný na chipsetu
Displej
velikost displeje:
10,9" 
nativní rozlišení:
2360 x 1640px 
typ:
Liquid Retina IPS, 500nitů
Rozhraní
Wi-Fi:
Wi‑Fi 6 802.11ax, dvě pásma současně (2,4 GHz a 5 GHz)
WWAN:
ne 
GPS:
ano
Bluetooth:
ano
MicroUSB:
USB-C 
Senzory
světelný senzor:
ano
proximity senzor:
ano
gyroskop:
ano
kompas:
ne
Zvuk
vestavěné reproduktory:
ano, stereo
vstup mikrofon / výstup sluchátka:
combo jack 
Jiné
vestavěná kamera:
8,0 Mpx 
vestavěná webkamera:
5 Mpx 
čtečka paměťových karet:
ano (max. 256GB)
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
0,46 kg
rozměry:
247,6 x 178,5 x 6,1 mm
Baterie
typ:
28,6 Wh LiPol
maximální výdrž baterie udávaná výrobcem:
až 10 hodin přehrávání videa
Operační systém
operační systém:
iPadOS 14
Záruka
typ záruky výrobce:
MailIn 
možnost rozšíření záruky:
ne